spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

GEMINIBROKER ponúka v obci Szinpetri zrekonštruovaný 4 izbový rodinný dom

Interné ID: 813
Ulica: Dózsa Gyorgy
Obec: Szinpetri
Okres: Edelényi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
32 500 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER ponúka v obci Szinpetri 4 zrekonštruovaný izbový rodinný dom. Dom sa nachádza 60 km od Košíc a len 20 km od hraničného prechodu Hosťovce.  Tento rodinný dom bol postavený v parku Agtelek  v roku 1960 na rovinatom pozemku s rozlohou 1153m2.  Na pozemok je možný prístup z oboch strán. Rodinný dom bol rozšírený o izbu a  kuchyňu v roku 2000. V dome na poschodí sa nachádzajú 4 izby a kúpeľňa. Na prízemí sa nachádza kuchyňa. Samostatným vchodom sa dostaneme do miestnosti za ktorou sa nachádza klenbová pivnica. Súčasťou domu je kotolňa, dreváreň a dvojgaráž. Na pozemku sa nachádza hospodárska budova, vonkajší krb a altánok. Dom je napojený na vodovod, elektrinu a kanalizáciu. Plyn v obci nie je. Vykurovanie je zabezpečené kotlom na tuhé palivo a radiátormi. Na pozemku sa nachádza studňa. Dom aj záhrada je  starostlivo udržiavaná vo veľmi dobrom stave. Je ihneď obyvateľný  bez väčších investícií. Okná: plastové s vonkajšími  žalúziami,  jedno okno je drevené  eurookno. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Kúrenie: centrálne. Sedlová strecha. Strešná krytina: škridla. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia. 

Cena 32 500 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Úžitková plocha:
110 m2
Plocha pozemku:
1153 m2
Zastavaná plocha:
150 m2
Počet izieb:
4
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
studňa
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
spoločné

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti