spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

GEMINIBROKER v obci Vizsoly ponúka zrekonštruovaný rodinný dom

Interné ID: 788
Ulica: Széchényi u
Obec: Vizsoly
Okres: Abaúj-Hegyközi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
32 500 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER v obci Vizsoly ponúka zrekonštruovaný rodinný dom. Tento rodinný dom bol postavený na rovinatom pozemku s rozlohou cca 1000m2 zo zmiešaného materiálu (kameň, tehla, vaľky) Interiér domu prešiel kompletnou rekonštrukciou. V dome bola komplet vymenené elektrické vedenie, vodovodné potrubia. Boli urobené stierky, podlahy a vymenené okná a vstupné dvere. Záhrada bola vyčistená a pekne upravená. V dome sa nachádzajú dve izby, kde je plávajúca podlaha. V prednej izbe sú ešte drevené okná, no vo výbornom stave. Súčasťou kuchyne je veľmi príjemá jedálen a vedľa kuchyne sa nachádza špajza. V kuchyni je podlahové vykurovanie. Inak v dome je vykurovanie zabezpečené plynovými gamatkami. Kúpeľňa sa nachádza v zadnej časti domu a dostaneme sa tam cez zadnú izbu. Nadhádza sa tam sprchovací kút, WC a umývadlo.  Ihlanová strecha.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230V), plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza studňa. Na pozemku sa nachádza žumpa.Výhody: tiché prostredie, turistika, cykloturistika.

Cena 32 500 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Úžitková plocha:
90 m2
Plocha pozemku:
1036 m2
Zastavaná plocha:
120 m2
Počet izieb:
2
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
studňa
Kanalizácia:
žumpa
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
vlastné
Pivnica plocha:
15 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti