spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

GEMINIBROKER Vám ponúka pekný rodinný dom v obci Novajidrány

Interné ID: 764
Ulica: Jozsef Attila
Obec: Novajidrány
Okres: Encsi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
25 300 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER Vám ponúka pekný rodinný dom v obci Novajidrány. Tento rodinný dom bol postavený z kameňa a tehál v roku 1969 na rovinatom pozemku. V dome sa nachádza chodba, 2 izby, kúpeľňa a kuchyňa, špajza. V izbách sú parkety, inde beton a PVC a koberce. Okná sú v izbách plastové s vonkajšími žalúziami, inde pôvodné drevené. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom a radiátormi. Zariadenie domu nie je súčasťou ceny, ale je možné sa s majiteľmi dohodnúť. Strešná krytina  na obytnej časti domu je škridľa, na hospodárskej časti budovy je eternit. K domu prislúcha aj letná kuchyňa, garáž a dve veľké pivnice. Stav rodinného domu je dobrý, no potrebuje nejaké úpravy.   Rodinný dom je napojený na vodovod, elektrickú prípojku, plynovú prípojku, kanalizáciu.Výhody: slnečný, tiché prostredie, turistika, cykloturistika.

Cena 25 300 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Úžitková plocha:
70 m2
Plocha pozemku:
1070 m2
Zastavaná plocha:
130 m2
Počet izieb:
2
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
verejný vodovod
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
spoločné
Pivnica plocha:
25 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti