spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

GEMINI BROKER Vám ponúka rodinný dom v krásnom prostredí pod lesom v obci Rudabányácska

Interné ID: 711
Ulica: Rudabányácska
Obec: Sátoraljaújhely
Okres: Sátoraljaújhelyi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
38 300 €

Popis nehnuteľnosti

Ak hľadáte kľud, pokoj, ticho, šum lesa a čerstvý vzduch, tak GEMINI BROKER má pre Vás rodinný dom v krásnom prostredí pod lesom v obci Rudabányácska len 5 km od obce Sátoraljaújhely. Dom je postavený na rovinatom pozemku o rozlohe 1662m2 priamo pod lesom. V dome sú 3 izby, kuchyňa, špajza, kúpeľňa. Vykurovanie je zabezpečené plynovými gamatkami a dvoma kachlami na drevo. V dvoch izbách sú parkety, inde je dlažba alebo kamenná podlaha. Dom bol postavený v roku 1960 z kameňa a v roku 1981 boli dostavené dve izby, táto dostavba je tehlová. Srdcom domu je kuchyňa. Okná sú pôvodné. Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Strešná krytina ja škridľa..Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika.

Toto naozaj musíte vidieť!Cena 38 300 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Úžitková plocha:
80 m2
Plocha pozemku:
1662 m2
Počet podlaží:
1
Počet izieb:
3
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
verejný vodovod
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
vlastné

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti