spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

GEMINIBROKER Vám ponúka pekný dom v obci Erdőbénye

Interné ID: 629
Ulica: Dozsa
Obec: Erdőbénye
Okres: Tokaji
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
35 000 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER Vám ponúka pekný dom v obci Erdőbénye. Plocha domu je 80m2, a pozemku 2000m2. Podlaha: plávajúca, dlažba, dyle . Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: rohová vaňa. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka. Stav objektu: veľmi dobrý, čiastočne rekonštruovaný. Konštrukcia objektu: kamenná, vaľky. Kúrenie: kachlovec (vynovený). Sedlová strecha. Strešná krytina: škridla, 2 nové komíny. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia, tiež internet a TV. Výhody: dobrý stav, veľký pozemok s prístupom aj z druhej strany, tiché pekné prostredie, v okolí sa nachádza wellness, obchody, hrady, kúpaliská, ZOO Nyiregyháza..

Cena 35 000 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Úžitková plocha:
80 m2
Plocha pozemku:
2000 m2
Počet izieb:
2
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
verejný vodovod
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
vlastné

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti