spinner
Используя этот веб-сайт, вы соглашаетесь на использование файлов cookie, которые помогают нам предоставлять более качественные услуги. Viac info
 

Geminibroker Vám ponúka rodinný dom v obci Szinpetri - 30km od hraníc

Interné ID: 855
Obec: Szinpetri
Okres: Edelényi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
22 500 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom v krásnom prostredí v dedinke Szinpetri. Zastavaná plocha domu je 100m2, rozloha pozemku je približne 1800m2. Na hornom poschodí nájdeme predsieň, 2 izby, kuchyňu, špajzu, kúpeľňu a oddelené WC. Na spodnom podlaží so samostatným vchodom sa nachádza predsieň, kuchyňa a ešte jedna izba. Kúrenie je zabezpečené plynovými gamatkami, kachlovcom a petríkom. Dom bol postavený z tehál a z kameňa a je v dobrom stave, no je nutné opraviť komín ktorý zateká. V dome sú zavedené všetky inžinierske siete. Na pozemku sa nachádza aj studňa a šopa či dieľňa s priamočiarou pílou pre kutilov. 

Cena 22 500 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Úžitková plocha:
200 m2
Plocha pozemku:
1800 m2
Zastavaná plocha:
100 m2
Počet podlaží:
2
Počet izieb:
4
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
studňa
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
vlastné

Informatívna úverová kalkulačka

Maklér

Будем рады проконсультировать вас