spinner
Используя этот веб-сайт, вы соглашаетесь на использование файлов cookie, которые помогают нам предоставлять более качественные услуги. Viac info
 

GEMINIBROKER ponúka na predaj rodinný dom v tichej obci Fony

Interné ID: 761
Ulica: Fo ut
Obec: Fony
Okres: Abaúj-Hegyközi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
15 500 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER ponúka na predaj rodinný dom v tichej obci Fony. Tento rodinný dom bol postavený z kameňa v prvej polovici minulého storčia na peknom rovinatom pozemku. Do domu sa vchádza dvoma vchodmi a nachádzajú sa v nom dve veľké izby, kuchyňa, kúpeľňa s WC a vaňou. V prednej izbe sú položené pekné parkety. Inde je kameň alebo beton. Za domom sa nachádza veľká komora. Vykurovanie bolo zabezpečené lokálnymi pieckami. Strecha je sedlová pokrytá plechom. Dom čaká na nového majiteľa, ktorý si ho zrekonštruuje podľa vlastných predstáv a vytvorí z neho oázu relaxu a pohody pre seba a svojich najbližších.  Ponúkame Vám na predaj domy a vily Fony. Plocha: úžitková 80m2, zastavaná 120m2, pozemku 800m2, pivnice 10m2. Podlaha: parkety, betón. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa.Stav objektu:  Na pozemku sa nachádza aj studňa a pod domom malá pivnica. Dom je na pojený na vodovod, elektrinu a žumpu. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika.

Cena 15 500 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Úžitková plocha:
80 m2
Plocha pozemku:
800 m2
Zastavaná plocha:
120 m2
Počet izieb:
2
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230V
Voda:
verejný vodovod
Kanalizácia:
žumpa
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
vlastné
Pivnica plocha:
10 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Будем рады проконсультировать вас