Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

GEMINIBROKER - RD v peknom prostredí obce Szuhogy

Interné ID: 1001
Ulica: -
Obec: Szuhogy
Okres: Edelényi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
13 000 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom v peknom prostredí obce Szuhogy. Veľkosť pozemku je 1500m2 a navyše sa jedná o stavebný pozemok! Dom má rozlohu 75m2 a nachádzajú sa v ňom 4 izby s peknými drevenými gerendami (v dobrom stave). Kúrenie je zabezpečené pieckami, sú vybudované 2 komíny, no jeden je v súčasnosti rozobratý. Na konci domu sú ďalšie miestnosti slúžiace ako sklad a vedľa domu v samostatne stojacej stavbe sa nachádza kuchyňa so sporákom. Dom bol postavený v roku 1943 z ekologických materiálov - válkov, ktoré majú veľmi dobré izolačné vlastnosti. Strecha je škridlová a v dobrom stave. V dome je zavedená len elektrina a na pozemku je studňa. Všetky ostatné inžinierske siete (obecná voda, plyn, kanalizácia) je možné do domu zaviesť, pretože prípojky sa nachádzajú pred domom. Nehnuteľnosť sa nachádza v dobrej lokalite mimo hlavnej cesty, je umiestnená v tichej, kľudnej uličke a krásnom prostredí. Obec Szuhogy leží 75km od Košíc, pričom cesta autom trvá približne len hodinu po dobrej ceste. Od hraničného priechodu Turňa nad Bodvou/Hosťovce je vzdialená 33km, rovnako aj od hraničného priechodu Domica je vzdialená 30km. 

V obci Szuhogy sa nachádzajú obchody, pošta aj autobusová zastávka. Je však blízko mesta Szendrő či Rudabánya, kde je dobrá občianska vybavenosť: rôzne obchody, čerpacia stanica, cukráreň, pekáreň, pizza, železiarstvo. škola, škôlka, zdravotné stredisko, lekáreň, polícia, hasiči.. Vďaka futbalovému, tenisovému či basketbalovému ihrisku si na svoje prídu aj športovci. Navyše je v okolí veľké množstvo turistických aktivít a zaujímavostí ako napríklad vyhliadková veža v Szendrő, kaštieľ v meste Edelény či slávne banícke mesto Rudabánya so zaujímavými múzeami, vhodnými aj pre deti. V meste Rudabánya vzniklo najhlbšie jazero Maďarska s jantárovo modrou farbou vody a okolo neho je niekoľko vyhliadkových miest vrátane exkurzie na miesto, kde sa našli pozostatky pračloveka. Ďalší zatopený lom je v neďalekej obci Alsőtelekes a obľúbené jazero Rakaca s možnosťou rybárčenia je vzdialené len 10km. 

Cena 13 000 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Celková plocha:
80 m2
Úžitková plocha:
75 m2
Plocha pozemku:
1500 m2
Zastavaná plocha:
80 m2
Podlahová plocha:
75 m2
Počet podlaží:
1
Počet izieb:
4
Balkón:
nie
Káblová televízia:
áno
El. napätie:
230V
Parkovanie:
áno
Voda:
studňa
Krb:
áno
Inžinierske siete:
blízko
Kanalizácia:
nie
Plyn:
nie
Internet:
áno - káblový rozvod
Materiál:
iné
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
vlastné - pevné palivo

Informatívna úverová kalkulačka

Maklér

Lucia - ingatlan

Lucia - ingatlan

maklér

  • Slovensky
  • Česky
  • Magyar
  • English
  • Pусский
  • Deutsch
  • Українська

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti