Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

GEMINIBROKER ponúka 2-generačný rodinný dom v obci Szendrő

Interné ID: 999
Ulica: -
Obec: Szendrő
Okres: Edelényi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
28 500 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER Vám ponúka 2-generačný rodinný dom v obci Szendrő so 102m2 pozemkom. Táto nehnuteľnosť pozostáva z 2 bytových jednotiek so samostatným vchodom a je spojená ešte s ďalšími 2 bytovými jednotkami - tie však nie sú súčasťou ponuky. Na predaj je jedna polovica nehnuteľnosti (podľa foto). Na spodnom podlaží sa nachádza jedna izba, veľká priestranná kuchyňa a chodba, odkiaľ je vchod do komory a kúpeľne s WC - tú je však potrebné rekonštruovať. Tiež je tu vytvorené schodisko cez ktoré je možné sa dostať na horné podlažie. Na hornom podlaží sa nachádzajú 2 izby (jedna je s balkónom), kuchyňa a kúpeľňa s vaňou a WC. Ak by bolo schodisko zrušené vznikla by na hornom podlaží komora/špajza navyše. V dome sú drevené okná, vchodové dvere sú však plastové. Podlahy sú betónové + dlažba a parkety. Kúrenie je na dolnom podlaží zabezpečené pieckou na tuhé palivo a na hornom podlaží sú plynové gamatky. Všetky inžinierske siete sú zavedené: obecná voda, elektrina, plyn aj kanalizácia. Na pozemku sa nachádza aj garáž s montážnou jamou. Nehnuteľnosť sa nachádza mimo hlavnej cesty v meste Szendrő, ktoré má dobrú občiansku vybavenosť, nachádza sa tu škola, škôlka, pošta, obchody, železiarstvo, bankomat, čerpacia stanica, pekáreň, cukráreň, detské ihrisko, výhliadková veža. Neďaleko obce sa nachádza obľúbená vodná nádrž Rakaca či zatopený lom v Rudabányi a mnoho ďalších turistických možností. Szendrő je od Košíc vzdialené necelých 70km, po rovnej a dobrej ceste, čiže cesta autom môže trvať len 1 hodinu. Od hraničného priechodu Hosťovce/Turňa nad Bodvou je mesto Szendrő vzdialené necelých 30km. 

Cena 28 500 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Celková plocha:
90 m2
Úžitková plocha:
150 m2
Plocha pozemku:
102 m2
Zastavaná plocha:
90 m2
Podlahová plocha:
90 m2
Počet podlaží:
2
Počet izieb:
3
Balkón:
áno
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
2
Káblová televízia:
áno
El. napätie:
230V
Parkovanie:
áno
Voda:
verejný vodovod
Krb:
áno
Garáž:
áno
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Plyn:
áno
Internet:
áno - káblový rozvod
Materiál:
Zmiešané
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
vlastné - plyn

Informatívna úverová kalkulačka

Maklér

Lucia - ingatlan

Lucia - ingatlan

maklér

  • Slovensky
  • Česky
  • Magyar
  • English
  • Pусский
  • Deutsch
  • Українська

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti