spinner
By using this website, you agree to the use of cookies, which help us provide better services. Viac info
 

GEMINIBROKER - Tornaszentandrás - čiastočne rekonštruovaný RD pod lesom

Interné ID: 864
Obec: Tornaszentandrás
Okres: Edelényi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
22 900 €

Popis nehnuteľnosti

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj veľký 2podlažný rodinný dom pri lese v pokojnej časti obce Tornaszentandrás. Zastavaná plocha domu je 120m2, úžitková plocha je teda približne 220m2. Plocha pozemku je 3000m2, zahŕňa záhradu pri dome a časť lesa nachádzajúci sa za domom. Dom bol postavený v roku 1978 z kvádrov a je v dobrom stave, bol rekonštruovaný pred približne 3 rokmi. V dome sú nové plávajúce podlahy a plastové okná. Dispozične je dom riešený nasledovne: na hornom poschodí nájdeme 4 izby, kuchyňu so špajzou, kúpeľňu (vaňa) a oddelené WC. Na spodnom podlaží nájdeme 2 izby, kuchyňu, kúpeľňu (sprcha) s WC, garáž a technickú miestnosť, kde sa nachádza kotol na tuhé palivo (vydrží aj 12hodín bez prikladania dreva). Kúrenie - radiátory. Pri dome je ešte možné urobiť ďalší prístrešok pre auto, betónový podklad je už pripravený. Všetky inžinierske siete sú do domu zavedené, okrem plynu, ktorý zatiaľ v obci nie je (k domu patrí však les - drevo teda nie je problém). Na pozemku je aj studňa a altánok. Do domu je zavedený internet aj televízia. Výhodou je veľmi pokojné a tiché prostredie vhodné pre relax a tiež nízke mesačné náklady. 

Cena 22 900 €

Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť. 

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI!

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia.

Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk

Beszélünk magyarul is ..-

+36 20 39 797 69

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Úžitková plocha:
220 m2
Plocha pozemku:
3000 m2
Zastavaná plocha:
120 m2
Počet podlaží:
2
Počet izieb:
4
Balkón:
áno
Počet kúpeľní:
2
El. napätie:
230V
Voda:
studňa
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
spoločné

Informatívna úverová kalkulačka

Maklér

We will be happy to advise you